Usługi

Pełna opieka fizjoterapeutyczna i ortopedyczna. Poznaj nasze usługi!

Wierzymy, że ścisła współpraca między fizjoterapeutami a ortopedami jest kluczem do skutecznej i kompleksowej opieki. W Profizjoclinic czeka na Ciebie interdyscyplinarny zespół fizjoterapeutów o uzupełniających się kompetencjach wraz z ortopedą. Razem zapewniają optymalną rehabilitację i skuteczne leczenie, skracając czas rekonwalescencji i poprawiając jakość życia naszych Pacjentów. Skorzystaj z naszej pomocy!

ProFizjoClinic Fizjoterapia

Fizjoterapia

Nasze usługi fizjoterapeutyczne we Wrocławiu łączą terapię manualną z terapiami specjalistycznymi oraz badaniem USG, które pozwala na szybszą i dokładniejszą diagnozę. Znajdziesz u nas m.in.: terapię kręgosłupa i stawów, fizjoterapię uroginekologiczną, terapię czaszkowo-krzyżową (cranio-sacralną), a także specjalistyczną fizjoterapię stomatologiczną, która rozwiązuje problemy ze stawem skroniowo-żuchwowym, jego bólem i trzaskami oraz bruksizm, bóle szyi, karku i głowy.

Poznaj więcej szczegółów!

ProFizjoClinic Ortopedia

Ortopedia

W naszej klinice do Twojej dyspozycji jest najwyżej oceniany ortopeda we Wrocławiu, który pomaga zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Zapewniamy kompleksową opiekę: od konsultacji, przez USG i specjalistyczne zabiegi, aż po badania preluksacyjne u niemowląt.

Poznaj więcej szczegółów!

ProFizjoClinic Fizjoterapia Dziecięca

Fizjoterapia dziecięca

Wykonujemy kompleksową i indywidualną terapię dla dzieci w każdym wieku. Fizjoterapeuci w Profizjoclinic specjalizują się w leczeniu opóźnień rozwoju, wad postawy oraz rehabilitacji po urazach, stosując skuteczne metody terapeutyczne, m.in. NDT Bobath i FITS. Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie leczenia pomagając dzieciom w rozwijaniu prawidłowych wzorców ruchowych, wzmacnianiu siły mięśni, poprawie równowagi i koordynacji, a także redukcji bólu i dyskomfortu. W ten sposób Twoja pociecha może cieszyć się aktywnym i zdrowym życiem.

Poznaj więcej szczegółów!

ProFizjoClinic Terapia LightForce

Terapia LightForce

Innowacyjna terapia laserowa IV generacji LightForce skutecznie wspomaga leczenie fizjoterapeutyczne oraz ortopedyczne. Korzystamy z wysokoenergetycznych laserów, które przenikają przez głębokie warstwy tkanek, przyspieszając procesy regeneracyjne i łagodząc ból. Zabieg jest przyjemny i bezbolesny, a dodatkowo wyróżnia się brakiem ryzyka oraz szybką poprawą zdrowia. LightForce pozwala na przełomową laseroterapię laserem wysokoenergetycznym bez skutków ubocznych.

Poznaj więcej szczegółów!

ProFizjoClinic Terapia Fala Uderzeniowa

Terapia Falą Uderzeniową

Nieinwazyjna metoda leczenia, którą stosujemy głównie w ortopedii, rehabilitacji i medycynie sportowej, w celu rozbicia zwapnień, wywołujących nieprzyjemne dolegliwości (np. ostrogę piętową, łokieć tenisisty, łokieć golfisty). W rezultacie przynosimy ulgę, zwłaszcza tym Pacjentom, którzy borykają się z przewlekłym bólem i chorobami układu mięśniowo-szkieletowego (np. zapalenie ścięgien, tendinopatia). Terapia falą uderzeniową polega na aplikacji fal akustycznych o wysokiej energii do ciała Pacjenta, w celu przyspieszenia procesów gojenia, redukcji bólu oraz poprawy funkcji tkanek miękkich i kości.

Poznaj więcej szczegółów!

leczenie bólu brzucha terapią wisceralną we Wrocławiu

Terapia wisceralna

Uporczywy i nawracający ból brzucha utrudnia codzienne funkcjonowanie. Podłożem mogą być problemy natury gastrologicznej, neurologicznej, psychogennej, ginekologicznej lub kardiologiczne. Czy wiesz, że każdy z nich może natomiast zostać rozwiązany poprzez naszą terapię wisceralną we Wrocławiu w Profizjoclinic? Stosujemy nowoczesne metody terapeutyczne, które eliminują źródło bólu i pozwalają wrócić do pełnego zdrowia. Zamiast zażywać tabletki przeciwbólowe, które prowadzą do nieprzyjemnych skutków ubocznych, wybierz terapię wisceralną w Profizjoclinic!

Poznaj więcej szczegółów!

fizjoterapia uroginekologiczna dla kobiet we Wrocławiu

Fizjoterapia uroginekologiczna

Przynosimy ulgę w bólu i dyskomforcie wszystkim kobietom, które zmagają się z różnorodnymi dolegliwościami układu moczowo-płciowego. Nasza fizjoterapia uroginekologiczna we Wrocławiu zapewnia pełne wsparcie, empatyczną opiekę i skuteczne leczenie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że problemy układu moczowo-płciowego mogą wywoływać dyskomfort lub wstydliwość, dlatego gwarantujemy profesjonalizm, dyskrecję i intymność. Pomożemy Ci odzyskać komfort i lepszą jakość życia!

Poznaj więcej szczegółów!

Fizjoterapia stomatologiczna

Za pomocą specjalistycznych metod leczenia fizjoterapii stomatologicznej, leczymy wiele dolegliwości, które są związane z bólem zębów, żuchwy i jamy ustnej. Nasz zespół w Profizjolinic udowadnia, że tabletki przeciwbólowe i inne środki farmakologiczne nie są zawsze jedynym rozwiązaniem. Zapewniamy profesjonalną opiekę i nowoczesne metody leczenia, dzięki którym nasi Pacjenci szybko wracają do pełnego zdrowia i czują ulgę w bólu, co jest kluczowe do codziennego funkcjonowania.

Poznaj więcej szczegółów!

509 966 988