Nasi fizjoterapeuci

Joanna Strzelecka

W praktyce fizjoterapeutycznej łączę wiedzę, doświadczenie i głębokie zrozumienie potrzeb ciała. Stawiam na holistyczne podejście do każdego pacjenta, analizując nie tylko objawy bólu, ale także szukając pierwotnych przyczyn dolegliwości i badając codzienne wzorce ruchowe.

więcej

Maciej Grzeszczuk

Absolwent i doktorant Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W Profizjoclinic zajmuje się głównie terapią manualną. Obecnie poszerza wiedzę z zakresu osteopatii na FICO Polska-Flanders International College of Osteopathy we współpracy z Warszawską Akademią Medyczną.

więcej

Piotr Gabryś

Absolwent Wyższej Szkoły Fizjoterapii oraz Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalista w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Stale poszerza swoją wiedzę na kongresach kursach i szkoleniach specjalistycznych stosując najnowsze standardy diagnostyki l leczenia.

więcej

Angelika Drążkiewicz

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Pracuję z pacjentami, którzy borykają się z różnorodnymi dolegliwościami, takimi jak bóle kręgosłupa, stawów obwodowych, zespoły przeciążeniowe oraz stanami pooperacyjnymi.

więcej

logo

Umów wizytę
już teraz!

Kontakt

Nasz gabinet

Profizjoclinic
ul. Szybowcowa 31, II p., lok. 204, 54-130 Wrocław, Gądów Mały (przy parkingu Hali Tęcza, parking: 90 minut bezpłatnie)
Telefon:
509 966 988