Joanna Strzelecka

Cześć!

Jestem Joanna Strzelecka: absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie i Twoja specjalistka w dziedzinie fizjoterapii. Najczęściej pracuję z pacjentami ortopedycznymi. Oprócz Tego że pomogę zwalczyć Ci ból kolana, barku, pleców czy biodra… dodatkowo wykonuję również terapię uroginekologiczną, gdzie oferuję holistyczne i skuteczne wsparcie dla kobiet w każdym wieku, zwłaszcza w okresie ciąży i okołoporodowym. Zdobytą wiedzę teoretyczną i praktyczną na studiach, a także specjalistycznych kursach oraz szkoleniach, przemieniam natomiast w skuteczną pomoc dla moich pacjentów.

W praktyce fizjoterapeutycznej łączę wiedzę, doświadczenie i głębokie zrozumienie potrzeb ciała. Stawiam na holistyczne podejście do każdego pacjenta, analizując nie tylko objawy bólu, ale także szukając pierwotnych przyczyn dolegliwości i badając codzienne wzorce ruchowe. Moim celem jest bowiem nie tylko leczenie, ale także profilaktyka i edukacja pacjentów. W ten sposób możesz lepiej zrozumieć i zadbać o swoje ciało, co uchroni Cię przed przewlekłymi dysfunkcjami i bólami. Sama regularnie uprawiam sport (m.in. biegi przeszkodowe i aerial hoop), więc zdaję sobie sprawę, jak ważna jest profesjonalna opieka fizjoterapeutyczna.

Posiadam 5-letnie doświadczenie w pracy z pacjentami ortopedycznymi. Do tej pory ukończyłam wiele specjalistycznych kursów z zakresu terapii manualnej oraz terapii uroginekologicznej. Nie przestaję się jednak rozwijać i zdobywać wiedzę medyczną, opartą na najnowszych badaniach, aby skutecznie i trwale leczyć Twoje dolegliwości, pozbywać się bólu i poprawić jakość Twojego życia. Każdy pacjent i pacjentka jest traktowana przeze mnie z najwyższą troską oraz uwagą. Doskonale rozumiem, jak ważne jest wsparcie fizyczne i psychiczne w procesie leczenia, dlatego zawsze tworzę bezpieczne i komfortowe środowisko dla pacjentów w moim gabinecie fizjoterapeutycznym we Wrocławiu.

Jeśli więc szukasz specjalisty, który łączy profesjonalizm, skuteczność i wiedzę z empatią oraz indywidualnym podejściem, zapraszam Cię do skorzystania z mojej pomocy. Razem wykonajmy skuteczne kroki w kierunku Twojego zdrowia i dobrego samopoczucia. Zarezerwuj wizytę i rozpocznij podróż ku życiu bez bólu oraz dolegliwości.

Poniżej możesz również zapoznać się z listą szkoleń, kursów i warsztatów, które ukończyłam.

 • Kurs Fizjoterapia w nietrzymaniu moczu i stolca oraz w obniżeniu narządów miednicy mniejszej – moduł I, II, III, IV i V z akredytacją PTUG (Reha Plus).
 • Kurs teoretyczny i praktyczny z wykorzystaniem INDIBA activ Cell Therapy.
 • Kurs aktywność fizyczna pacjentów uroonkologicznych (KIF).
 • Kurs Fizjoterapia w połogu metodą Koszli (Dobry Początek).
 • Kurs Terapii Manualnej Rakowskiego – 4 moduły kursu podstawowego.
 • Kurs Terapii Manualnej Rakowskiego – 2 moduły kursu specjalistycznego.
 • Kurs Rehabilitacji okołoporodowej z akredytacją PTUG (moduł I, II, III).
 • Kurs Masaż Tkanek Głębokich i rozluźnianie mięśniowo – powięziowe z anatomią palpacyjną.
 • Kurs Suche igłowanie- medyczna akupunktura – moduł I- (Rehaintegro).
 • PNF kurs podstawowy – (Reha Plus).
 • Kurs Globalna Terapia Stopy (Medical Moment).
 • Kurs trenera personalnego – (AKFiTS w Warszawie).
 • Warsztaty Kinesiology taping w ciąży (Rehakursy).
 • Kurs Wczesna interwencja. Elementy diagnozy i terapii dziecka w wieku 0-12 miesięcy z zaburzonym rozwojem psychoruchowym (Sensuum).

Dyplomy i certyfikaty

Joanna Strzelecka – ZnanyLekarz.pl

Joanna Strzelecka – ZnanyLekarz.pl
509 966 988