Czułem się komfortowo

Pani Angelika wykazała się zarówno profesjonalizmem jak empatią. Podczas zabiegu czułem się bardzo komfortowo. Na duży plus zasługuje także jakość i czystość w pomieszczeniach Profizjoclinic. Polecam!

Leczenie zakończone sukcesem

Pan doktor bardzo konkretny i rzetelny, z dużym poczuciem humoru. Leczenie zakończyło się sukcesem. Bardzo polecam Pana doktora. Szeroka możliwość płatności, ładny i nowoczesny gabinet.

Bardzo profesjonalnie

Pani Angelika bardzo profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem podeszła do swojego zadania. Efekty terapii pojawiły się już po pierwszej wizycie. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu kto cierpi na ból kręgosłupa.

Polecam

Polecam! Szczegółowa analiza problemu (szyja, plecy), terapia, wskazówki profilaktyczne. Wszystko na najwyższym poziomie, bóle ustąpiły.

Profesjonalizm

Pan Maciej to człowiek z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Rzetelnie przeprowadził wywiad, cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania. Podczas wizyty czuć było profesjonalizm, opiekę i chęć pomocy w rozwiązaniu mojego problemu. Z całego

Odczuwalna poprawa

Każda wizyta odbywa sie w bardzo przyjemnej atmosferze. Temat dolegliwości jest bardzo dokładnie omawiany co sprawia, że można się poczuć zaopiekowanym. Do tego z wizyty na wizytę jest zdecydowanie odczuwalna poprawa. Gorąco polecam.
509 966 988