Piotr Gabryś

Absolwent Wyższej Szkoły Fizjoterapii oraz Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Specjalista w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Stale poszerzam swoją wiedzę na kongresach kursach i szkoleniach specjalistycznych stosując najnowsze standardy diagnostyki l leczenia.

Od wczesnych lat studenckich uczęszczałem jako wolontariusz na dyżury ortopedyczne w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu kierowanej wówczas przez Prof. Andrzeja Walla. Tam od 2001 r. rozpoczęła się moja przygoda z Ortopedią. Przez kolejne lata studiowałem i poszerzałem swą wiedzę teoretyczną i praktyczną pod okiem znakomitych specjalistów i starszych kolegów z Kliniki. Po ukończeniu studiów medycznych i stażu podyplomowego w 2008 r. rozpocząłem staż specjalizacyjny z Ortopedii w Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym, kierowanej przez Prof. Szymona Dragana. Tam rozwijałem swe umiejętności i wiedzę w zakresie szeroko pojętej patologii narządu ruchu, chirurgii urazowej oraz ortopedii dziecięcej co zaowocowało w 2015 roku pozytywnie zdanym egzaminem państwowym i uzyskaniem tytułu specjalisty w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii ( PTOiTR). Swoje doświadczenie zdobywałem dyżurując w Oddziałach Ortopedczynych i Poradniach Ortopedycznych na terenie Dolnego Śląska co wykonuję z pasją do dnia dzisiejszego.

Piotr Gabryś – ZnanyLekarz.pl
Piotr Gabryś – ZnanyLekarz.pl
509 966 988