FAQ

Czym jest laseroterapia IV generacji?

Laseroterapia to nieinwazyjna metoda leczenia światłem, która pomaga zmniejszyć ból i stany zapalne mięśni, ścięgien i stawów. Z powodzeniem stosowany jest jako substytut lub uzupełnienie leków. To leczenie, które może zapobiec operacji i umożliwić osobom cierpiącym na ból powrót do aktywnego życia.

Czytaj więcej na blogu

Czy laseroterapia boli?

Nie, zabieg jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga wysiłku od Pacjenta. Podczas zabiegu Pacjent odczuwa przyjemne ciepło, relaks.

W jakich obszarach można zastosować terapię laserową?

Terapię laserową można stosować we wszystkich obszarach ciała z wyjątkiem serca i łona ciężarnej kobiety.

Ile zabiegów będę potrzebować?

Przy stanach ostrych zmniejszenie bólu odczuwalne jest nawet już po pierwszym zabiegu! Znaczną poprawę (ok. 50%) odnotowujemy po 3 do 4 zabiegów. Dla ustabilizowania efektów terapeutycznych i większej regeneracji tkanki wskazana jest seria 10-ciu zabiegów.

Jak umówić się na wizytę?

Aby umówić się na wizytę wystarczy zadzwonić pod numer 234-846-836.

Czy laser pomoże mi na zawsze?

Przy zastosowaniu pełnej serii zabiegów i prawidłowej metodyki zabiegu mamy zawsze pozytywny efekt działania.

Jaka jest częstotliwość zabiegów?

W ostrych stanach zaleca się odbyć pierwsze cztery zabiegi codziennie, następnie co drugi dzień.

Jakie są przeciwwskazania?

Ciąża, rozrusznik serca, przyjmowanie leków fotoaktywnych, nowotwór.

Gdzie na świecie stosowany jest laser IV generacji?

Laseroterapia IV generacji jest innowacją wywodzącą się z USA. Najwięcej klinik stosujących tę niezwykle skuteczną i bezbolesną metodę znajduje się w Stanach Zjednoczonych oraz w Kanadzie. Należy podkreślić iż w USA. oprócz pracy ze ,,zwykłymi pacjentami”, fizjoterapeuci leczą za pomocą urządzenia najlepszych sportowców na świecie (czołowych amerykańskich lig sportu zawodowego – koszykarskiej NBA, futbolu amerykańskiego NFL, hokeja NHL). Laseroterapia IV generacji zyskuje coraz szersze zastosowanie za nasza zachodnią granicą – w Niemczech, pojawiają się również kliniki w Wielkiej Brytanii i na Słowacji.

509 966 988